Magazine Airsoft

In jos

Magazine Airsoft

Mesaj  SCANTEI la data de Mier Apr 18, 2012 11:26 am

ACTION SPORTS (www.actionsports.ro )
Magazin Pac Pac ( www.magazinpacpac.ro )
Airsoft Extreme ( www.airsoftextreme.ro )
Airsoft ( www.airsoft.ro )
Airsoft Pro ( www.airsoft-pro.ro )
Airsoft Target ( www.airsoft-target.ro )
Moda Militara ( www.modamilitara.ro )
Military Trend ( www.militarytrend.ro )
Echipament Militar ( www.echipamentmilitar.ro )
Echipamente Militare ( www.echipamente-militare.ro )
Military Shop ( www.military-shop.ro )
Lion Airsoft ( www.magazin-airsoft.ro )
Romanian Airsoft ( www.romanian-airsoft.com )
AirShop ( www.airshop.ro )
KaKi (www.kaki.ro)
Comando ( www.comando-store.ro )
GunnShop ( www.gunshop.ro )

nu am mai scris si www pt ca forumul momentan nu permite afisierea link-urilor externe...
avatar
SCANTEI
General-locotenent
General-locotenent

Mesaje : 487
Data de inscriere : 15/04/2012
Localizare : alba iulia

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

!!!!!??????

Mesaj  BuBa la data de Mier Apr 18, 2012 11:27 am

Stai ca se rezolva !!!!! Smile
avatar
BuBa
General-locotenent
General-locotenent

Mesaje : 488
Data de inscriere : 15/04/2012
Localizare : Alba Iulia

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Magazine Airsoft

Mesaj  Fra la data de Joi Apr 19, 2012 12:03 am

ba da te lasa
avatar
Fra
General-locotenent
General-locotenent

Mesaje : 403
Data de inscriere : 17/04/2012
Localizare : Alba Iulia

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Magazine Airsoft

Mesaj  Ghost Leader la data de Joi Apr 19, 2012 12:13 am

faza cu link-urile externe e ca inca nu au trecut minim 7 zile de la deschiderea contului
avatar
Ghost Leader
Plutonier
Plutonier

Mesaje : 70
Data de inscriere : 18/04/2012
Localizare : SB RO

Vezi profilul utilizatorului http://www.6mm.ro

Sus In jos

Re: Magazine Airsoft

Mesaj  BuBa la data de Joi Apr 19, 2012 1:36 am

Nu neaparat...erau interzise de admini.
avatar
BuBa
General-locotenent
General-locotenent

Mesaje : 488
Data de inscriere : 15/04/2012
Localizare : Alba Iulia

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Magazine Airsoft

Mesaj  Ghost Leader la data de Joi Apr 19, 2012 1:43 am

mie asa imi zicea cand am incercat sa pun link-ul catre 6mm cu lista cluburilor unde v-am pus si pe voi, ca inca nu au trecut 7 zile de la deschiderea contului
avatar
Ghost Leader
Plutonier
Plutonier

Mesaje : 70
Data de inscriere : 18/04/2012
Localizare : SB RO

Vezi profilul utilizatorului http://www.6mm.ro

Sus In jos

Re: Magazine Airsoft

Mesaj  BuBa la data de Joi Apr 19, 2012 9:23 am

k...atunci stam si asteptam sa imbatranim !!! Sad
avatar
BuBa
General-locotenent
General-locotenent

Mesaje : 488
Data de inscriere : 15/04/2012
Localizare : Alba Iulia

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Magazine Airsoft

Mesaj  Fra la data de Joi Apr 19, 2012 12:47 pm

mai la voi chiar nu merge sa vedeti linkurile?
avatar
Fra
General-locotenent
General-locotenent

Mesaje : 403
Data de inscriere : 17/04/2012
Localizare : Alba Iulia

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Magazine Airsoft

Mesaj  BuBa la data de Joi Apr 19, 2012 9:32 pm

Ei vorbesc de altceva ...!!! asa e !!!
avatar
BuBa
General-locotenent
General-locotenent

Mesaje : 488
Data de inscriere : 15/04/2012
Localizare : Alba Iulia

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

re:

Mesaj  SCANTEI la data de Joi Apr 19, 2012 10:52 pm

fra, deci nu ii ca nu le vedem, nu le putem scrie de la cap la coada ( ex: w w w.etc.ro sau h t t p ://etc.ro) pt ca forumul recunoaste link-urile si timp de 7 zile de la inscriere nu te lasa sa le afisezi! ma refer la noi care nu suntem administratori pe forum!
avatar
SCANTEI
General-locotenent
General-locotenent

Mesaje : 487
Data de inscriere : 15/04/2012
Localizare : alba iulia

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Magazine Airsoft

Mesaj  Fra la data de Vin Apr 20, 2012 12:28 am

aha ca ei ca prostu ma tot uitam si apasam pe linkurile alea si ma intrebam la voi ce nu merge:))
avatar
Fra
General-locotenent
General-locotenent

Mesaje : 403
Data de inscriere : 17/04/2012
Localizare : Alba Iulia

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Magazine Airsoft

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum