Airsoft Super Daddys
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

vand L96 gaz/piese replici

3 participanți

In jos

vand L96 gaz/piese replici Empty vand L96 gaz/piese replici

Mesaj  Ghost Leader Vin Mai 25, 2012 11:08 pm

O revizie noua, pus intr-o cutie tot ce sta si aduna praf si scos la vanzare. Poate altcuiva ii foloseste mai mult decat mie...

Poze cu toate loamele la vanzare se pot vedea aici: https://picasaweb.google.com/g05713ad3r/DeVanzare#

Asadar se vinde:

well G96 - Gas Sniper Rifle - 900 Ron

Replica este noua, fara zgarieturi. Au fost trase cu ea pana in 100 bb, din casa. Are incarcator de la Ares, fiindca cel de Well este renumit pentru problema cu garniturile. Pachetul include si un clips de 19bb si rezervor gaz de schimb + supapele aferente. CADOU o butelie sigilata de Green Gas la 1000ml.

Informatii despre replica se pot vedea aici .: aici .: iar despre incarcator aici .:

Practic la 900 Ron, cumperi un pachet in valoare de 1665 Ron (adica 306 Ron incarcatorul + 1296 Ron replica + 54 Ron gazul).

Motiv vanzare: Raman la versiunea pe arc. E mai spectaculoasa si face bine la confitia fizica.

5. Piese M4

INTERNE

5.65 tevi diferite marimi - fiecare a vazut pana in 30 bile cand am pus jucaria pe crono. Cea alba este APS (am 3 bucati), celelalte doua galbene sunt Cyma (acestea sunt vandute) - 20 Ron bucata
5.60 Air-Noozle Duracon Level 0 [Element] pentru seria M4. Nou. 15 Ron
5.61 cap cilindru metalic, cu 2 o-ring-uri/Element pt gearbox v2. Nou, sigilat - 35 Ron
5.63 3 x camere hop-up plastic/APS noi - au fost date jos de pe niste replici noi si schimbate cu altele de Guarder - 30 Ron bucata, cele fara rotite si 40 Ron bucata cea cu rotite si arc.


ACESORII EXTERNE

5.24. tija fixare corp - ansamblu fata la M4 DBoys - 5 Ron
5.29. capac pentru pat tip MOE / nou - 5 Ron
5.31 baioneta pentru M4/M16 din cauciuc / P Force - noua / 30 Ron
5.46 1 x ascunzator de flama M4A1 / APS -nou. metalic - 30 Ron
5.56 Kit Iluminare MOE Magpul [ACM] nylon, tan, nou, fara urme de uzura, - 35 Ron
5.57 prindere sling swivel M4 metal, folosita, cu urme semnificative de uzura - 5 Ron
5.60 Cap de retentie uluc M4 [APS] metal, nou, fara urme de uzura - 18 Ron
5.62 handstop RIS [K9] cumparat de curand si ajustat sa se potriveasca si pe RIS-uri mil-spec, se poate monta pe replici din seria M4 sau G36. Functioneaza ca opritor pentru mana / batator de snitele in caz de apocalipsa cu zombie - 45 Ron
5.63 prindere incarcatoare M4, AK, G36 [JG] folosita cat am incercat-o pe incarcatoare. Nu mi se potriveste cu stilul meu (pe incarcatoare e buna) - 30 Ron

6. AK

6.01 1 x camere hop-up plastic Ak/APS noua - a fost data jos de pe o replica noua si schimbata cu alta de Guarder. Camera are toate rotitele, arcul si guma de hop-up - 40 Ron bucata
6.02 1 x sistem de prindere cu RIS pentru AK/Element noi - utile atunci cand vrei sa montezi o lanterna sau laser pe AK-ul tau - 40 Ron bucata


7. Colt 1911

7.1. plug inoxidabil prelungire de la ghidajul de arc / PDI / usor folosit - 40 Ron

6. Alte loame

6.4. 2 x Incarcator Rapid NiMh / DBoys / Tamya small / niciodata folosit - 30 Ron / bucata
6.5. Solutie anti-aburire / 8 Ron
6.8. QD Release pentru EoTech 552 - 35 Ron
6.10. Kit garnituri grenada M203 Pro-Arms / nou insa lipseste o biluta din cele 4 - 20 Ron
6.12 incarcator rapid NiMh / output 250 Mah / APS tamya small / nou / 30 Ron
6.13 baterii crane stock APS / NiMh / 9.6V 800 / Mah / sigilata / 50 Ron
6.16 inele prindere cu diametru de 25mm pentru sina de 11 mm - noi-noute nu am pe ce sa le prind, am fost cu capul in traista cand le-am luat - 15 Ron setul
6.18 una bucata incarcator NiMh A&K - nefolosit (venit cu bateria) - 40 Ron
6.19 inele profil mediu / pentru optice cu diametrul de 30mm noi - 30 Ron
6.20 catuse US Army Printre putinele modele care pot fi folosite (bratul care prinde incheietura este suficient de lung). Indispensabile pentru orice US Load-Out. 10 Ron bucata
6.24 2 x SAPI Dummy Balistic Plates / Medium noi-noute. Nu mi se potrivesc pe vesta. Au o structura rigida care le imiedica sa se indoaie. Prevazute cu fermoar, in interior se pot pune diferite chestii. 45 Ron bucata sau 80 amandoua
6.26 lansator de grenade S-Thunder long ( http://www.airsoft.ro/LANSATOR-DE-GRENADE--TEAVA-LUNGA_2690 ). Este nou, fara zgarieturi sau alte semne de uzura. Am tras doua grenade cu el, dupa care mi-am dat seama ca nu-i acelasi feeling ca un lansator montat pe M4. 150 Ron
6.27 sistem prindere lanterna pe teava [Element] - usoare urme de uzura in zona unde capul suruburilor freaca pe sistemul de prindere. In rest, nu sunt zgariate. - 35 Ron
1 x flashbang model M84 folosit de armata americana (M84 stun grenade). Nu este vorba de o replica. Grenada este RS, folosita, insa ideala pentru impresii US Army. 100 Ron
1 x sistem montare pentru lunete (cu diamentrul de 25mm) care iti permite sa montezi laser, dotsight sau lanterna.Se poate monta si pe teava de la Shotgun pentru a-i pune un laser. - 40 Ron
1 x slide plastic Steyr M9 ASG - folosit, cu urme de uzura - 10 Ron


INCARCATOARE


Magazine Clip / JG, nou, fara urme de uzura - compatibil cu incarcatoare de M4, AK, G36 - nou - 45 Ron

4 x incarcatoare M4 de 65bb fiecare [PJ] Sunt modelul care scoate toate bilele si le impinge in hop-up chamber. 30 ron bucata sau 100 toate 4. Incarcatoarele sunt metalice, sigilate.

1 x Incarcator MP5 - modelul cu gloante false / Sigilat - 45 Ron

___________________________________________________
ATENTIE: Anuntul este postat si pe alte forumuri. Primul venit, primul servit.
Se poate combina si cu echipamente de aici .:

Transportul se face prin Posta Romana sau curierat la alegerea si pe cheltuiala cumparatorului (8 Ron posta Romana/ 20 Ron curierat). Pentru comenzi peste 100 Ron fac eu cinste cu posta romana. Preturile sunt cam finale. De negociat se poate face un mic discount la valori peste 100 Ron.
Ghost Leader
Ghost Leader
Plutonier
Plutonier

Mesaje : 70
Data de inscriere : 18/04/2012
Localizare : SB RO

http://www.6mm.ro

Sus In jos

vand L96 gaz/piese replici Empty re

Mesaj  SCANTEI Sam Mai 26, 2012 1:54 am

daca vrei iti dau un m4a1 plus diferenta pe well G96 - Gas Sniper Rifle! ce zici?
SCANTEI
SCANTEI
General-locotenent
General-locotenent

Mesaje : 487
Data de inscriere : 15/04/2012
Localizare : alba iulia

Sus In jos

vand L96 gaz/piese replici Empty Re: vand L96 gaz/piese replici

Mesaj  Ghost Leader Sam Mai 26, 2012 2:19 am

multumesc frumos. ma tem ca nu mai am loc de inca o replica. de asta il vand.
Ghost Leader
Ghost Leader
Plutonier
Plutonier

Mesaje : 70
Data de inscriere : 18/04/2012
Localizare : SB RO

http://www.6mm.ro

Sus In jos

vand L96 gaz/piese replici Empty re

Mesaj  SCANTEI Sam Mai 26, 2012 10:08 am

ok...
SCANTEI
SCANTEI
General-locotenent
General-locotenent

Mesaje : 487
Data de inscriere : 15/04/2012
Localizare : alba iulia

Sus In jos

vand L96 gaz/piese replici Empty Re: vand L96 gaz/piese replici

Mesaj  Andrey Mar Mai 29, 2012 8:10 am

Am o intrebare daca ai cumva un well l96 pe arc cu hop-up chamber pdi de vanzare? si cat costa

Multumesc

Andrey
Fruntaș
Fruntaș

Mesaje : 28
Data de inscriere : 28/04/2012
Localizare : Alba

Sus In jos

vand L96 gaz/piese replici Empty Re: vand L96 gaz/piese replici

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum