Airsoft Super Daddys
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

de vanzare

In jos

de vanzare Empty de vanzare

Mesaj  Iahim Lun Ian 26, 2015 10:36 am

-pistol grip AK bachelita (rs) – nu merge pe AEG. Posibil sa mearga pe replici GBB – 50 ron
-Gas pipe AK + pini originali (rs) – trebuie modificat diametrul extern al tevii la strung. Eu am montat una pe CM050 – 50 ron
-capac AK (rs) – nu merce pe CM050 deoarece e mai scurt cu @4mm. Poare merge pe un real sword, sau replici GBB, dar nu am avut sansa sa incerc – 50 ron
-uluc AK nelacuit (rs) – l-am montat pe un CM050 – 50 ron
-tub de gaze AK (rs) complet - l-am montat pe un CM050 – 100 ron
-supresor AK 7.62 (rs) – 50 ron
-camera hopup madbull ultimate pt M4 – montata, dar nu sa potrivit cu body-ul de la DBOYS. Nu stiu daca se poate generaliza, pt ca eu am avut probleme si cand am schimbat carcasa de gearbox, tot cu un DBOYS in corpul de DBOYS. – 100 ron
-tapet plate – pt gearbox ver.2 M16/G3 series – 20 ron
-RIS free float home made pt M4 – teava o am luat-o de la un coleg, iar sinele RIS au fost facute la comanda pe freza. – 100 ron
-2 x catare flip M4 – 1 x demontata de pe un SPR de la P&J – 50 ron + 1 x cumparata de la D-BOYS si montata pe un M4. – 50 ron
-pat tip crane (nu stiu marca) – 30 ron
-pat clona magpull (obosit) – 20 ron
-pat clona magpull nou + buffer tube + surub + saiba – 100 ron
-replica M4 Classic Army Sportline – corp de plastic. Nu functioneaza: nu mai duce motorul – 250 ron
-uniforma Specna Arms, pattern ATACS FG cu combat shirt, genunchiere, marimea M – 150
-curea cu geanta transport – surplus militar – 50 ron
-plosca apa – 25 ron
-Holster universal Woodland – 25 ron

poze:
https://www.dropbox.com/sh/cpp5xbquwymkjxn/AADTQsI28-UDw_MPeMK0PCWia?dl=0
Iahim
Iahim
Locotenent-colonel
Locotenent-colonel

Mesaje : 232
Data de inscriere : 20/08/2013
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum